Aktualijos

Įvyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

               Konkursą pradėjo Josvainių gimnazijos 4G klasės moksleivė Kristina Valionytė, kuri ne kartą yra laimėjusi prizines vietas rajoniniuose skaitovų konkursuose. Abiturientė padeklamavo Vytauto Mačernio eilėraštį ,,Aš pažinau karalių savyje". Pradinukai galėjo išgirsti, kaip jausmingai ir nuoširdžiai deklamuojant eiles galima perteikti kūrinio emociją, nuotaiką, pačiam išgyvenant visa tai širdimi. Vėliau renginį tęsė pradinių klasių mokinių muzikiniai pasirodymai. Mažieji sugrojo daug kūrinių skirtingais muzikos instrumentais: kanklėmis, smuiku, gitara, dūdele, pianinu. 

            Po koncertinės dalies sekė pgrindinė konkurso dalis - skaitovų pasirodymai. Eilėraštukus deklamavo 12 mokinių iš 1-4 klasių (po 3 atstovus iš kiekvienos klasės). Mažųjų pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė pavaduotoja J. Petronienė, specialioji pedagogė J. Amalevičienė ir bibliotekininkė S. Jociuvienė. Visi mokiniai labai stengėsi deklamuoti eilėraštukus kiek sugeba išraiškingiau, emocianaliau. Tačiau labiausiai vertinimo komisiją sužavėjo dviejų berniukų pasirodymai: 2 klasės mokinio Juliaus Brazinsko ir 4 klasės mokinio Rūtenio Česo. Šie moksleiviai atstovaus Josvainių gimnaziją rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės.

          Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis, o nugalėtojai - diplomais. Po to savo sveikinimus mažiesiems buvo parengusi mokyklos bibliotekininkė S. Jociuvienė. Ji apdovanojo aktyviausius šių metų skaitytojus padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, paskatindama juos ir toliau mylėti knygas bei taip pat daug jų skaityti.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gegužės 4 dieną, jau penktus metus iš eilės Josvainių gimnazijos mokiniai, lydimi rusų kalbos mokytojos Janinos Tranienės, vyko traukiniu į Vilnių. Kelionės tikslas – stebėti spektaklį Lietuvos Rusų dramos teatre.

Josvainių gimnazijos atstovai dalyvavo ketvirtajame Kėdainių " Nevėžio " krepšinio klubo projekte "Be pykčio". Balandžio 29 d. Kėdainių arenoje vyko finalas. 2018-2019 m. Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo projekto „Be pykčio“ vicečempionais 8-10 klasių grupėje tapo Josvainių gimnazija krepšininkai!


Balandžio 29 dieną Josvainių gimnazijos bendruomenė masiškai šventė Tarptautinę šokio dieną!