Aktualijos

Lengvosios atletikos keturkovės finalinėse varžybose iškovota 3 - ji vieta

                Penktadienį Alytuje vykusiose lengvosios atletikos keturkovės finalinėse varžybose gimnazijos sportininkai, vadovaujami kūno kultūros mokytojų – Gitanos Jurgelevičienės ir Bronislovo Šimokaičio, iškovoję 3 - ją vietą, pasidabino bronzos medaliais.
                   


                     Gimnazijos berniukų komanda, kuriai atstovavo  Adas Dambrauskas, Nedas Banaitis, Matas Spingys, Titas Kunevičius, Raigirdas Liutkus ir Domantas Kulikauskas, surinkusi 1105 taškus, tapo šių varžybų  prizininke. Nuo antrosios vietos mūsų sportininkus skiria vos 13 taškų.  Iš viso keturkovės finale  varžėsi  10 komandų  ( 60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko (150 g) metimas, 800 m bėgimas). 
                     Darbo ir  pastangų  įdėjote daug , bet  turime gražų rezultatą. ŠAUNUOLIAI!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gegužės 8 d. Josvainių gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo po 3 atstovus iš kiekvienos klasės - 12 mažųjų skaitovų.
Gegužės 4 dieną, jau penktus metus iš eilės Josvainių gimnazijos mokiniai, lydimi rusų kalbos mokytojos Janinos Tranienės, vyko traukiniu į Vilnių. Kelionės tikslas – stebėti spektaklį Lietuvos Rusų dramos teatre.

Josvainių gimnazijos atstovai dalyvavo ketvirtajame Kėdainių " Nevėžio " krepšinio klubo projekte "Be pykčio". Balandžio 29 d. Kėdainių arenoje vyko finalas. 2018-2019 m. Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo projekto „Be pykčio“ vicečempionais 8-10 klasių grupėje tapo Josvainių gimnazija krepšininkai!