Aktualijos

Tradicinė išvyka traukiniu

Šiais metais septintokai stebėjo pagal Antono Čechovo apsakymą „Kaštonė“ sukurtą spektaklį. Diena prabėgo turiningai ir linksmai. Visi sveiki grįžome namo, nusiteikę kitais metais vykti į Operos ir baleto teatrą. Ir žinoma... traukiniu!
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijos atstovai dalyvavo ketvirtajame Kėdainių " Nevėžio " krepšinio klubo projekte "Be pykčio". Balandžio 29 d. Kėdainių arenoje vyko finalas. 2018-2019 m. Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo projekto „Be pykčio“ vicečempionais 8-10 klasių grupėje tapo Josvainių gimnazija krepšininkai!


Balandžio 29 dieną Josvainių gimnazijos bendruomenė masiškai šventė Tarptautinę šokio dieną!

Balandžio 18 dieną 1-2 klasių pradinukai dalyvavo interaktyviam žaidime – spektaklyje „Saulė ir Mėnulis“, kuris buvo suorganizuotas pagal Kultūros paso programą.