Aktualijos

„Partizanų takais Kėdainių krašte“

Kėdainių Daugiakultūrio centro organizuotame renginyje dalyvavo mokiniai iš visų rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Pušynės miške, šalia paminklo, skirto partizanų atminimui, vyko interaktyvi pamoka. Apie partizanų kovas Kėdainių krašte bei Lietuvos laisvės kovotojų kasdienybę pasakojo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro istorikas dr. Darius Juodis. Partizanų amuniciją demonstravo Karo istorijos klubo nariai. Vėliau mokiniai buvo vaišinami koše.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Maloniai kviečiame vaikučius ir jų tėvelius į vasaros mokyklėlę Josvainių gimnazijoje. Birželio 11 d. nuo 9 iki 11 val. laukiami tėveliai. Birželio 12 d. nuo 9 iki 11 val. vyks užsiėmimai vaikučiams. Atsinešti spalvotus pieštukus, flomasterius ir gerą nuotaiką.

Pirmokų mokytoja Rūta Šlikienė


Gegužės 24 dieną nuskambęjo paskutinis skambutis 63 abiturientų laidai

SVEIKINAME SPORTININKUS SU DIDELIU PASIEKIMU!