Aktualijos

Aktyvaus veiksmo dienos Lenkijoje

Lietuvos Neformaliojo švietimo centras įvertino 2018-2019 m.m. gimnazijoje vykdytas ir konkursui ,,Sveikatos fiesta 2019“ pateiktas sveikatinimo veiklas ir trijų gimnazijos atstovų komandą pakvietė dalyvauti aktyvaus veiksmo dienose, Lenkijoje. Jų metu vyko edukacinė kelionė į žmogaus rankos nepaliestą, ypatingai saugomą Belovežo girią, Gamtos ir miško muziejų. Lankėmės karalių ir didikų pamėgtame Tykocine, kur turėjome progos susipažinti ir visą pusdienį praleisti su garsios LDK didikų Pacų giminės dviejų kartų palikuoniais. Apsilankėme ir Barbaros Pac vadovaujamoje mokykloje. Didelį įspūdį paliko Balstogės senamiestis, katedra, Rotušė, įspūdinga Šv. Roko bažnyčia , Supraslės vienuolynas, ikonų muziejus ir dar daug kitų objektų. Grįždami į Lietuvą aplankėme Seinus ir A.Baranausko paminklą.

Smagu, kad rudeniškos Lenkijos gamtos apsuptyje turėjome galimybę atsiriboti nuo kasdienybės, praplėsti akiratį ir pasisemti visokeriopos patirties. Tai buvo aktyvaus veiksmo ir naujų atradimų dienos.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


7 ir 1G klasių mokiniai turėjo galimybę įgyti įvairesnės patirties mokydamiesi už mokyklos ribų.
Spalio 3 dieną 6 klasės mokiniai drauge su klasės vadove Sniežana Slavinskiene vyko į edukacinę kelionę, kurią laimėjo kompetencijų turnyre.
 

Pradinių klasių mokiniai dalyvauja LR Konstitucijos egzaminas 2019 kūrybinių darbų konkurse tema „Mano namai – Laisva Lietuva!“