Aktualijos

Josvainių gimnazijos gimtadienio šventė

Penktadienio rytą Josvainių gimnazistai susitiko su buvusiais mūsų mokyklos ugdytiniais. Vytautė Kišonaitė pasakojo apie savo patirtį Lietuvos kariuomenėje, o jos klasiokė Emilija Rukšėnaitė dalinosi įspūdžiais apie studijas Kauno Technologijos Universitete. Viktoras Ragožius džiaugėsi savo studijomis Vilniaus universitete. Kauno kolegijos ugdytinis Jonas Jačiunskis pabrėžė koks yra svarbus savarankiškai pasirinkto tikslo siekimas.

Prieš pagrindinės šventės dalį aktų salėje, antrajame mokyklos aukšte buvo atidaryta 3 G klasės mokinio Viktoro Pacevičiaus grafikos darbų paroda.

Gimnazijos aktų salėje susirinkusius svečius, mokytojus ir gimnazistus sveikino mokyklos direktorius Ramūnas Zigmantavičius. Direktorius pasidžiaugė stabiliais gimnazistų ugdymosi rezultatais, naujais mūsų sportininkų pasiekimais, tolimomis ir prasmingomis „Auštaro“ kolektyvo kelionėmis, kurios garsina ne tik Josvainius, bet ir Lietuvą.

Šventinio renginio metu buvo pasveikinti naujieji Mokinių tarybos nariai bei įvyko naujojo šios mokinių institucijos vadovo 4G klasės mokinio Aurimo Fedotovo inauguracija.

Šventėje koncertavo mokytojos Neringos Prascevičienės vadovaujamos Kėdainių muzikos mokyklos atlikėjos, kolektyvas „Auštaras“ bei 4G mokinė Kornelija Maziliauskaitė.

Renginys baigėsi „naujųjų“ gimnazistų – 1G mokinių priesaika, po kurios jiems buvo įteikti gimnazistų ženkliukai.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Iš konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“  ketvirtokų komanda sugrįžo su dviem taurėmis ir medaliais.

Spalio 18-19 dienomis Josvainių gimnazijoje buvo įsikūrusios kino edukacijos dirbtuvės, kurioms vadovavo režisieriai Andrius Blaževičius ir  Marat Sargsyan.
Šiandien naujuoju Josvainių gimnazijos Mokinių tarybos pirmininku išrinktas 4G klasės mokinys Aurimas Fedotovas