Aktualijos

Kino edukacijos dirbtuvės "Ekrane ir šalia - nepažinti pasauliai"

Šio projekto metu rengiamos dokumentinio ir vaidybinio kino dirbtuvės buvo puiki priemonė supažindinti jaunimą su kino menu, jo žanrais, istorija, kai kuriais kino gamybos procesais. Jaunuoliai skatinami komunikuoti vaizdų pagalba, o kuriant trumpus filmus, formuojami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai. Tai buvo ne tik gilesnė pažintis su kinu, bet ir kelias į platesnį suvokimą ir saviraišką bei kupina atradimų patirtis. 
Mokiniai patyrė, kaip žingsnis po žingsnio gimsta filmas. Edukacinio projekto metu trys mokinių grupės sukūrė filmukus remdamiesi įgytomis žiniomis bei savo gyvenimiškąja patirtimi.
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiandien naujuoju Josvainių gimnazijos Mokinių tarybos pirmininku išrinktas 4G klasės mokinys Aurimas Fedotovas
,,Sveikatos fiesta 2019" laimėjimas
7 ir 1G klasių mokiniai turėjo galimybę įgyti įvairesnės patirties mokydamiesi už mokyklos ribų.