Aktualijos

Literatūros pamoka B.Sruogos muziejuje

Š.m. spalio 8 d. 7 ir 1G klasių mokinių grupelė su lietuvių kalbos mokytoja L. Juškauskaite dalyvavo neįprastoje literatūros pamokoje Kaune, Balio Sruogos memorialiniame muziejuje. Mokiniai susipažino su rašytojo biografijos ir kūrybos faktais, tyrinėjo namų aplinką, atliko įvairias užduotis. Grįžę į gimnaziją toliau analizavo B. Sruogos kūrybą, ruošėsi projektiniam darbui.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Spalio 3 dieną 6 klasės mokiniai drauge su klasės vadove Sniežana Slavinskiene vyko į edukacinę kelionę, kurią laimėjo kompetencijų turnyre.
 

Pradinių klasių mokiniai dalyvauja LR Konstitucijos egzaminas 2019 kūrybinių darbų konkurse tema „Mano namai – Laisva Lietuva!“


Vasaros pajūrio kvapas ir saulės šiluma padvelkė iš nuotraukų, haiku vėliavėlių, jūros akmenėlių, kriauklių ir šakelių surengtoje parodoje, pristatančioje gimnazijos mokinių stovyklą Juodkrantėje ,,Už jūrių, už marių“ ir muzikinio klubo ,,Auštaras“, gimnazijos mokinių, mokytojų kelionės į folkloro festivalį Bulgarijoje. Du projektai, sujungti dainomis, tautinėmis juostomis ir haiku.