Aktualijos

Šeštokų kelionė

Šeštokai aplankė Vinetu kaimą, gyvosios indėnų istorijos muziejų po atviru dangumi, kuris puoselėja Šiaurės Amerikos indėnų tradicijas vaizdingame Dangės-Akmenos upės slėnyje. Čia moksleiviai išgirdo indėnų būgnų dundesį, pamatė į dangų besistiebiančius mistinius toteminius stulpus,dalyvavo įvairiose judrumo veiklose, pasivaikščiojo akmenų labirintuose, aplankė indėnu palapines, šaudė iš lanko, mėtė ietis į taikinius, apžiūrėjo eksponatus indėnų muziejuje.

Indėnų užkandinėje ragavo tradicinius indėnų virtuvės patiekalus ir gėrimus, pagamintus ten esančioje virtuvėlėje.

Papramogavę Vinetų kaime, vyko į Kretingos muziejų ir žiemos sodą, kur išvydo neregėtų augalų bei žuvų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Pradinių klasių mokiniai dalyvauja LR Konstitucijos egzaminas 2019 kūrybinių darbų konkurse tema „Mano namai – Laisva Lietuva!“


Vasaros pajūrio kvapas ir saulės šiluma padvelkė iš nuotraukų, haiku vėliavėlių, jūros akmenėlių, kriauklių ir šakelių surengtoje parodoje, pristatančioje gimnazijos mokinių stovyklą Juodkrantėje ,,Už jūrių, už marių“ ir muzikinio klubo ,,Auštaras“, gimnazijos mokinių, mokytojų kelionės į folkloro festivalį Bulgarijoje. Du projektai, sujungti dainomis, tautinėmis juostomis ir haiku.


Josvainių Socialinio ugdymo centro darželinukai - judrūs, greiti, aktyvūs ir draugiški.