Aktualijos

Josvainiuose Cirko edukacija su kultūrine programa

Cirko edukacija - įvairaus amžiaus žmones praturtinanti veikla. Cirkas yra pasaulinio žmonijos kultūros ir meno paveldo dalis.

Pirmoje dalyje vyko moksleivių interaktyvi edukacija scenoje su cirko įranga ir rekvizitu, prižiūrint edukatoriams, pasakojant, kaip koks triukas atliekamas ir leidžiant pasibandyti patiems, kurti bei improvizuoti savarankiškai. Taip pat smagi balionų lankstymo pamokėlė, išsinešant sulankstytus balionus su savimi.

Antroji edukacijos dalis – Kauno Baltijos cirko meno akademijos auklėtinių pasirodymas, pristatant cirko žanrų įvairovę - žongliravimą, ekvilibristiką, gimnastiką, magiją ir klounadą, ekscentriką. Cirkas suteikė gerų emocijų ir jaunesniems, ir vyresniems moksleiviams.

Nuoširdžiai dėkojame Josvainių Kultūros centro direktorei R.Vilkaitei ir kitiems darbuotojams už salės paskolinimą ir pagalbą organizuojant pasirodymą.

Jolanta Kaselienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vakar įvyko mokinių tarybos organizuotas Josvainių gimnazijos eglutės įžiebimas! Mokyklos direktoriui ir mokinių tarybos pirmininkui tarus sveikinimo žodžius, visi kartu įžiebėme kalėdinę eglutę! Dėkojame visiems dalyvavusiems bei padėjusiems puošti ne tik šią žaliaskarę, bet ir visas mokyklos patalpas, juk kalėdinę atmosferą kuriame kartu!


1G klasės smalsiausi biologai praktikavosi Lietuvos Agrarinių ir miškų mokslų centro Augalų patologijos ir apsaugos skyriaus laboratorijose.

Josvainių gimnazijoje buvo paminėta Draugo diena. Antrajame mokyklos aukšte susirinkę gimnazijos bendruomenės nariai vaišinosi mokinių iškeptais „Draugystės“ pyragais bei įvairių skonių arbata.