Aktualijos

Kalėdinės atrakcijos

Penktadienio rytas mokykloje prasidėjo nuo adventinių pokalbių apie gerumą ir kitus svarbius dalykus. O vėliau vyko sveikinimo-siurprizo „Klasė klasei“ akcija, kurios metu kiekviena klasė sveikino burtų keliu išrinktą klasę.

Kalėdinės atrakcijos tęsėsi toliau. 5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo estafečių varžybose arba žiūrėjo pasirinktą kino filmą. O tuo metu gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo Kalėdiniame krepšinio turnyre 3X3. Šio turnyro nugalėtojais tapo 3G klasės vaikinai.

Vakare vyko nuotaikinga diskoteka „XX a. 10-čio šokių ritmu“.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gruodžio 19 d. Josvainių gimnazijos moksleiviai dalyvavo Kalėdinėje Baltijos cirko edukacijoje ir kultūrinėje programoj

Vakar įvyko mokinių tarybos organizuotas Josvainių gimnazijos eglutės įžiebimas! Mokyklos direktoriui ir mokinių tarybos pirmininkui tarus sveikinimo žodžius, visi kartu įžiebėme kalėdinę eglutę! Dėkojame visiems dalyvavusiems bei padėjusiems puošti ne tik šią žaliaskarę, bet ir visas mokyklos patalpas, juk kalėdinę atmosferą kuriame kartu!


1G klasės smalsiausi biologai praktikavosi Lietuvos Agrarinių ir miškų mokslų centro Augalų patologijos ir apsaugos skyriaus laboratorijose.