Biologijos olimpiados rezultatai

Rajono olimpiados dalyviai varžėsi atlikdami sudėtingas užduotis, reikalaujančias ne tik biologijos, bet ir matematikos, chemijos dalykų žinių. Galima pasidžiaugti, kad mokiniai turi sukaupę tvirtų žinių ir jas sėkmingai pritaiko.

Biologijos olimpiados II-os vietos laimėtojais tapo: Aistė Marcinkevičiūtė, Ugnė Šaduikytė ir Vaida Šilkaitytė, III-os vietos laimėtojai – Erikas Banys ir Viktoras Pacevičius. Tik puse taško nuo III-os vietos atsiliko Rikantė Liutkutė ir 2 taškais – Vakarė Gabija Vasiliūtė.

Naujų atradimų ir begalinio tobulėjimo džiaugsmo visiems, kurie stengiasi praplėsti akiratį ir praturtinti gyvenimo patirtį gilindamiesi į neaprėpiamą gamtos pasaulį!

Gabijos Kaselytės kūrybinis darbas aplinkosauginiame konkurse „Išradimas iš elektronikos ir baterijų atliekų“ sulaukė daugiausia dėmesio.

Gabrielius Žvikas ir Gabija Kaselytė varžėsi Kalbų Kengūros Lyderių ture su stipriausiais šalies mokiniais.

Sausio 13-ąją LR seime buvo įteikta Laisvės premija Atgimimo metraštininkui, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriui, partizanui Albinui Kentrai-Aušrai.

Šio įvykio liudininkėmis tapo Josvainių gimnazijos mokytojos Loreta Andrulienė (Pernaravos skyrius) ir Onutė Jačiunskienė.