Aktualijos

Josvainių gimnazijos biologų olimpiada (JGB) 2020

Pirmą dieną po atostogų gimnazijoje organizuota Lietuvos mokinių biologijos olimpiada ( I etapas), kurios pagrindinis tikslas - pažinimo kompetencijų ir praktinių gebėjimų tobulinimas įdomiose edukacinėse veiklose.

1G-4G klasių komandų protmūšyje - laimėtoja 2G klasės komanda, lyderių kovose tik vieno taško skirtumu nugalėjo Emilija Budrytė ir Erikas Banys prieš Viktorą Pacevičių ir Gabiją Vasiliūtę.

Individualiose rungtyse laimėtojais tapo 1G klasės mokiniai - Erikas Banys ir Ugnė Šaduikytė, surinkę vienodą taškų skaičių, 2G klasės mokinė – Rikantė Liutkutė, 3G klasės mokinys - Viktoras Pacevičius ir 4G klasės mokinys – Edvardas Petraitis. Kiekvienos klasės nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Dar vienas įdomesnių olimpiados etapų – praktinis darbas ,,DNR išskyrimas iš vaisių“, kurio metu buvo galima realiai pamatyti iš skirtingų vaisių išskirtą DNR medžiagą.

Aptardami rezultatus, planavome ir kitas galimas veiklas VDU ŽŪA laboratorijose, galimybę dalyvauti gamtamokslinio matematinio raštingumo konkurse, o norintiems didesnių iššūkių pasiūlyta dalyvauti konkurse, skirtame DNR dienai paminėti.

Grįžti į ankstenį



Kitos naujienos


Gruodžio 20 dieną Josvainių gimnazijos ugdytiniai kūrė Kalėdinių švenčių laukimo nuotaiką.


Gruodžio 19 d. Josvainių gimnazijos moksleiviai dalyvavo Kalėdinėje Baltijos cirko edukacijoje ir kultūrinėje programoj

Vakar įvyko mokinių tarybos organizuotas Josvainių gimnazijos eglutės įžiebimas! Mokyklos direktoriui ir mokinių tarybos pirmininkui tarus sveikinimo žodžius, visi kartu įžiebėme kalėdinę eglutę! Dėkojame visiems dalyvavusiems bei padėjusiems puošti ne tik šią žaliaskarę, bet ir visas mokyklos patalpas, juk kalėdinę atmosferą kuriame kartu!