Kalbų KENGŪRA, Lyderių turo rezultatai

Paskelbti 2019 m. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Kalbų Kengūros Lyderių turo rezultatai. Gabrieliui Žvikui skiriama padėka už dalyvavimą anglų kalbos Kengūros Lyderių ture, O Gabijai Kaselytei – pagyrimas už dalyvavimą lietuvių kalbos Kengūros Lyderių ture.

Dalyvaujant tokiuose konkursuose reikalingos ne tik kalbos žinios, bet ir kitų dalykų žinios, loginis mąstymas, sumanumas.

Už mokinių skatinimą dalyvauti konkursuose dėkojame mokytojoms Raimondai Žvikienei ir Andželikai Jašinskienei, o mokiniams linkime puikių rezultatų naujuose išbandymuose.

Sausio 13-ąją LR seime buvo įteikta Laisvės premija Atgimimo metraštininkui, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriui, partizanui Albinui Kentrai-Aušrai.

Šio įvykio liudininkėmis tapo Josvainių gimnazijos mokytojos Loreta Andrulienė (Pernaravos skyrius) ir Onutė Jačiunskienė.

Sveikiname 3G klasės mokinį Viktorą Pacevičių - 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo 2-osios vietos laimėtoją!

Nepalaužiamas Laisvės gynėjų ryžtas atvedė mus į LAISVĘ! Tai buvo 1991 metų sausio 13-oji... Šiandien mes ir vėl sakome: "Atmintis gyva, nes liudija"