Aktualijos

Konkursai

Siekiant skatinti tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų tvarkymą, aplinkosauginis projektas ,,Mes rūšiuojam“ kasmet organizuoja konkursus šia tema. Savo kūrybinius darbus 2019-2020 m.m. konkursui pateikė 5 kl. mokiniai - Klaudijus Kvedaras ir Gabija Kaselytė, kuri laimėjo ir puikų prizą - sporto ir veiksmo kamerą „Prixton DV609“. Tema „Išradimas iš elektronikos ir baterijų atliekų“ Klaudijus savo kūrybą atskleidė piešinyje, o Gabija kūrė eiles, panaudodama raktažodžius – „mes rūšiuojam/elektronika/baterijos“.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gabrielius Žvikas ir Gabija Kaselytė varžėsi Kalbų Kengūros Lyderių ture su stipriausiais šalies mokiniais.

Sausio 13-ąją LR seime buvo įteikta Laisvės premija Atgimimo metraštininkui, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriui, partizanui Albinui Kentrai-Aušrai.

Šio įvykio liudininkėmis tapo Josvainių gimnazijos mokytojos Loreta Andrulienė (Pernaravos skyrius) ir Onutė Jačiunskienė.


Sveikiname 3G klasės mokinį Viktorą Pacevičių - 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo 2-osios vietos laimėtoją!