Laisvės premija – Albinui Kentrai-Aušrai

Apie sausio 13-ąją laureatas savo kalboje sakė: ,, Tai buvo toks mūsų istorijos reiškinys, kad žmonės bėgo, o tuo tarpu kovinės kulkos skrido, zvimbė virš jų galvų. Pasaulyje to paprastai nebūna, ten, kur sprogdina ir šaudo, žmonės išsilaksto, o Lietuvoje buvo kitaip”.

Sveikiname 3G klasės mokinį Viktorą Pacevičių - 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo 2-osios vietos laimėtoją!

Nepalaužiamas Laisvės gynėjų ryžtas atvedė mus į LAISVĘ! Tai buvo 1991 metų sausio 13-oji... Šiandien mes ir vėl sakome: "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 6 d. į JGB  2020 renginį susibūrę stipriausi biologai  varžėsi  protų kovose, eksperimentavo ir individualiai pasitikrino žinias ir gebėjimus.