Aktualijos

Chorų šventė 2020

5-8, 1G-4G klasių mokiniai atliko savo pasirinktas lietuvių atlikėjų dainas.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių kultūros centre vasario 13 d. savo antrąją knygą apie Gulago kančias miestelio bendruomenei pristatė Goda Krukauskienė ir Paulius Saudargas. ,,Gulago partizanai“ ir ,,Kalinio riba“ – knygos, pasakojančios neįtikėtinas išgyvenimų istorijas žmonių-didvyrių, sugebėjusių iškęsti žiauriausius kankinimus, badą, ligas, pažeminimus ir išlikti šviesūs bei taurūs. Susitikimo su autoriais metu buvo demonstruojamas ir filmas, įamžinęs knygos herojus.


Vasario 6-7 d. 3G-4G klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus Parodų ir kongresų centre LITEXPO, kur vyko 18-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda Studijos’2020.

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape savo išmintį ir gebėjimus atskleidė 7 gimnazistai ir pasiekė gerų rezultatų.