Chorų šventė 2020

5-8, 1G-4G klasių mokiniai atliko savo pasirinktas lietuvių atlikėjų dainas.

Josvainių kultūros centre vasario 13 d. savo antrąją knygą apie Gulago kančias miestelio bendruomenei pristatė Goda Krukauskienė ir Paulius Saudargas. ,,Gulago partizanai“ ir ,,Kalinio riba“ – knygos, pasakojančios neįtikėtinas išgyvenimų istorijas žmonių-didvyrių, sugebėjusių iškęsti žiauriausius kankinimus, badą, ligas, pažeminimus ir išlikti šviesūs bei taurūs. Susitikimo su autoriais metu buvo demonstruojamas ir filmas, įamžinęs knygos herojus.

Vasario 6-7 d. 3G-4G klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus Parodų ir kongresų centre LITEXPO, kur vyko 18-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda Studijos’2020.

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape savo išmintį ir gebėjimus atskleidė 7 gimnazistai ir pasiekė gerų rezultatų.