Aktualijos

Internetas studijų programos neišrinks

Šįkart mūsų gimnazijos 3G ir 4G klasių moksleiviams jokie vėjai nesutrukdė sudalyvauti LITEXPO mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje Studijos’2020. Ir labai džiugu!

Gimnazistai grįžo radę atsakymus į daugelį savo klausimų, susipažinę su studijomis Lietuvoje ir užsienyje, praktiškai išbandę ne vieną parodoje eksponuojamą profesiją, pabendravę su karjeros konsultantais apie savo ateitį ir planus, nukreipti pagal jų norus ir galimybes labiausiai tinkama kryptimi, galbūt kai kurie ir atradę savo tolesnius kelius. Įdomūs pranešimai apie mokslą, stresą, karjerą ir mokymąsi visą gyvenimą kvietė dalyvius į konferencijų sales, kuriose kiekviena praleista valanda padovanojo kažką naujo: atskleidė mokslo pažangą, supažindino su bioarcheologiniais tyrimais, mokė išsikelti sau tikslus, susikurti darbų aplanką, aiškino, ką reiškia studijos apskritai, kaip nebijoti pokyčių ir pan. Be viso to, abiturientai turėjo galimybę iš pirmų lūpų išgirsti apie 2019-2020 mokslo metų brandos egzaminų pokyčius ir viską, ką svarbu žinoti apie juos.


222.jpg111.jpg333.jpg444.jpg

Gimnazistų mintys po renginio:

„Vienas iš būdų atrasti kelią baigus mokyklą – dalyvavimas įvairiuose renginiuose, mugėse, parodose. Šioje parodoje pabendravus su aukštųjų mokyklų ir daugeliu profesijų atstovais tikrai daug kas paaiškėjo…“

„Renginys suteikė daug informacijos ir paaiškino, ko galime tikėtis studijų metais ir po jų…“

„Turėjau daug klausimų. Dabar bent jau galėsiu pradėti ne nuo nulio. Turiu keletą minčių, kurias sieksiu įgyvendinti…“

„Parodoje gavau atsakymus į beveik visus kilusius klausimus. Padėjo pokalbis su karjeros konsultantu, galimybė aplankyti dominančių aukštųjų mokyklų stendus ir pokalbis su jų atstovais…“

„Renginys buvo labai vertingas, gavau daug informacijos ir patarimų, kur galėčiau stoti… Pranoko mano lūkesčius, džiaugiuosi, kad važiavau…“

„Renginys šiek tiek varginantis, tačiau visgi suteikė galimybę pažinti įvairių profesijų žmones, darbines veiklas…“

Ačiū Parodos’2020 dalyviams!

Mokytoja Andželika Jašinskienė

 

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape savo išmintį ir gebėjimus atskleidė 7 gimnazistai ir pasiekė gerų rezultatų. 

Gabijos Kaselytės kūrybinis darbas aplinkosauginiame konkurse „Išradimas iš elektronikos ir baterijų atliekų“ sulaukė daugiausia dėmesio.

Gabrielius Žvikas ir Gabija Kaselytė varžėsi Kalbų Kengūros Lyderių ture su stipriausiais šalies mokiniais.