Aktualijos

Šimtadienis 2020‘

Teismo procesas prasidėjo nuo oficialių prokuroro kaltinimų prieš 4G klasės mokinius. Prokuroras išvardijo nemažą kiekį administracinės teisių ir baudžiamojo kodekso pažeidimų, kuriuos tariamai atliko kaltinamieji. Proceso metu buvo pasitelktas didelis būrys liudininkų, kurie patvirtino prokuroro teiginius.

Kaltinamųjų advokatas, pasitelkdamas daiktinius įrodymus bei atlikdamas įvairias simuliacijas, įnirtingai siekė įrodyti, kad jo ginamieji yra nekalti.

Per teismo posėdžio pertraukas vyko 3G klasės mokinių pasirodymai, į kuriuos audringai reagavo viešo proceso žiūrovai.

Teismo vyriausiasis teisėjas paskalbė verdiktą: „Kaltinamųjų kaltė yra simbolinė, todėl bausmė – 100 dienų viešųjų darbų Josvainių gimnazijoje!“


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Galima ilgai krapštyti galvą ir galvoti kur čia ta žiema buvo, bet lengva improvizacija Užgavėnių tema visgi įvyko.


Kai ant slenksčio jau beveik pavasaris, gimnazijos bendruomenė tradiciškai keliauja į Vilniuje vykstančią knygų mugę. Tai renginys, kuris sukviečia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių knygų, muzikos, gyvų pašnekesių, susitikimų mylėtojus.


Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Josvainių gimnazijos bendruomenė paminėjo surengdama tradicinę chorų šventę.