Konkursai

„Mes rūšiuojam“

Projekto metu rūšiuojama ne tik siekiant  apsaugoti aplinką nuo taršos, bet ir gauti vertingų prizų!
I etape (nuo 2013 m. lapkričio 25 d. iki 2013 m. gruodžio 4 d.) renkama elektros ir elektroninė įranga (EEĮ) ir nešiojamos baterijos (NB). Sutartą dieną (iki gruodžio 13 d.) atliekos bus priduodamos. Laimėjusi klasė už išrūšiuotas ir priduotas atliekas gauna taškus (0,3 litų vertės taškų suma už surinktą elektronikos atliekų kilogramą ir 2 litų vertės taškų suma už surinktą baterijų atliekų kilogramą), kuriuos galės iškeisti į pasirinktas prekes ar paslaugas  (kino bilietus, ekskursijas, keliones, karines pramogas gamtoje, sporto prekes ir t.t.).  I etapo rezultatai skelbiami gruodžio 15 d. Daugiausia antrinių žaliavų (atliekų) surinkusi  ir laimėjusi konkursą klasė bus paskelbta kovo 20 d. baigiamajame Žemės dienos renginyje. 
Bus išrinkta ekologiškiausia ir labiausiai tausojanti aplinką klasė.  Plačiau su projekto nuostatais galite susipažinti el.dienyno skyriuje ,,Mokyklos failai“.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiuo metu nėra įrašų.