Konkursai

„Auštarėliui“ - specialus apdovanojimas, o „Auštaras“ dalyvaus „Dainų dainelės“ regiono etape

II-ame  „Dainų dainelės“ etape iš viso pasirodė penkiolika atlikėjų, kuriuos vertino komisija:  „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos mokytojas Vytautas Greičius, Šviesiosios gimnazijos mokytoja Sigita Aukštiejūtė–Morkūnienė, „Atžalyno“ gimnazijos mokytoja Neringa Markevičienė, mokyklos–darželio „Vaikystė“ meninio ugdymo vadovas Artūras Mačiolis ir Muzikos mokyklos mokytoja Rita Stanionienė.
Kadangi visų dalyvių pasirengimo lygis buvo pakankamai aukštas,  komisijai nebuvo lengva išrinkti geriausius, kurie atstovaus rajoną III-iame etape.
Mūsų  gimnazijos 4–6 klasių mokinių ansamblis „Auštarėlis“ (vad. A. Giedrienė) buvo labai arti penkių pačių geriausių dainininkų ir buvo paskatintas specialiu apdovanojimu už sėkmingą pasirodymą, o Josvainių muzikinio klubo „Auštarietis“ 8–12 klasių mokinių ansamblis „Auštaras“ , kuriame dainuoja Linas Giedra (8a), Greta Šiulytė (8a), Donata Grigaitytė (8a), Vytautė Kišonaitė (8b), Vaiva Zacharevičiūtė (8b), Emilija Adomaitytė (1G), Arnelija Kuliešytė (1G), Deividas Lekavičius (1G), Jonas Jačiunskis (3G), Gintarė Grigaitytė (4G), pakviestas  į „Dainų dainelės“ III-ią etapą, kuris vyks vasario 5 dieną.

 

„Dainų dainelė“ – labai prasmingas, kas antri metai vykstantis konkursas, kuriuo  puoselėjamos akademinio dainavimo tradicijos. Džiaugiamės, kad prie šios gražios  tradicijos puoselėjimo prisideda ir mūsų gimnazijos dainininkai.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mokinys iš mūsų gimnazijos - rajono penketuke!

Šventė vyks 2014 m. vasario 13 d.
Dalyviai – solistai ir ansambliai – atlieka po vieną dainą lietuvių kalba. Teksto ir muzikos autorius pasirenka patys mokiniai.  Ypač pageidautina išgirsti savos kūrybos dainų. Kviečiame kreiptis į muzikos mokytojas ir registruotis iki 2014 metų sausio 25 d.

2013/2014 m.m. rajono mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 varžybose iškovota I vieta.