Konkursai

Skaitovės vertos pagyrimo

Vasario 5-ąją Kėdainių daugiakultūriame centre vykusiame meninio skaitymo konkurso rajono etape dalyvavo dvi mūsų gimnazijos mokinės, Kristina Valionytė, 7b kl., ir Emilija Adomaitytė, 1G kl. Mokinės skaitė S. Gedos, B. Brazdžionio, J. Vaičiūnaitės ir J. Erlicko eilėraščius, kurie salėje skambėjo jautriai ir kartu emocingai – malonu buvo jų klausytis. Mokinės neužėmė jokios prizinės vietos, nes nelengva varžytis su patyrusiais ir ne kartą tokio pobūdžio konkursuose dalyvavusiais Kėdainių skaitovais, tačiau pagyrimų jos tikrai nusipelnė, juo labiau, kad ruošėsi nepaprastai atsakingai, įdėjo daug darbo ir meilės perteikdamos savo jausenas, mintis žinomų poetų žodžiais. Na, o Emilija parodė dar ir nepaprastą atkaklumą: į konkursą atskubėjo iš Jonavos, kur dalyvavo Dainų dainelės konkurse. Telieka joms abiem palinkėti nenuleisti rankų ir kitais metais vėl dalyvauti šiame konkurse.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 24 d. Kėdainių kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“  rajono  etapas.

Mokinys iš mūsų gimnazijos - rajono penketuke!

Šventė vyks 2014 m. vasario 13 d.
Dalyviai – solistai ir ansambliai – atlieka po vieną dainą lietuvių kalba. Teksto ir muzikos autorius pasirenka patys mokiniai.  Ypač pageidautina išgirsti savos kūrybos dainų. Kviečiame kreiptis į muzikos mokytojas ir registruotis iki 2014 metų sausio 25 d.