Konkursai

Skambėk, kalba gimtoji

Šventė prasidėjo poeto J. Marcinkevičiaus eilėmis, kurias skaitė mokytoja M. Kaminskienė. Pradinukus padrąsinti atėjo septintokė K. Valionytė - rajoninio Meninio skaitymo konkurso dalyvė. Autoritetinga komisija - pavaduotoja ugdymui J. Petronienė, mokytojos L. Juškauskaitė ir  R. Žukienė turėjo išrinkti du mokinius, kurie atstovaus gimnaziją rajoniniame pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkurse.
Net dvylika pradinukų žavėjo savo išraiškingu deklamavimu. Jiems plojo klasės draugai ir  tėveliai. Kiekviena klasė parodė ir po savo prisistatymo numerį - dainelę. Nuoširdumu tryško pirmokėliai, antrokai ,,grojo“ savo pasigamintomis gitaromis, trečiokai ne tik dainavo, bet ir šoko, tiesiog profesionaliu dainavimu džiugino ketvirtokai. Komisijai išėjus pasitarti, mokiniai stebėjo mokyklinių švenčių akimirkas, įamžintas nuotraukose.
Šventės pabaigoje komisija padėkos raštus įteikė visiems dalyviams ir paskelbė, kad į rajoninį pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursą išrinktos pirmokė Viktorija Ščiukaitė ir ketvirtokė Austėja Laurinaitytė.
Visą praeitą savaitę pradinukai dalyvavo ir Dailaus rašto konkurse. Gimnazijos direktorius R. Zigmantavičius padėkos raštus įteikė devyniems 2 - 4 klasių mokiniams, kurių darbus komisija (mokytojos L. Juškauskaitė, I. Dilinskienė, G. Danilevičienė) išrinko į rajoninį Dailaus rašto konkursą.


 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Olimpiadose dalyvauti naudinga ir įdomu.

Vasario 5-ąją Kėdainių daugiakultūriame centre vykusiame meninio skaitymo konkurso rajono etape dalyvavo dvi mūsų gimnazijos mokinės.

Sausio 24 d. Kėdainių kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“  rajono  etapas.