Konkursai

Dalyvavimas technologijų olimpiadoje

Vasario 25 d. Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 2aG klasės mokinė Erlanda Šulcaitė. Olimpiada buvo skirta 300 metų Kristijono Donelaičio gimimo sukakčiai paminėti. Olimpiados tema -  ,,Metų laikai“.  Mokinė olimpiadoje eksponavo namų darbą ,,Gamta puošia...“ ir olimpiados metu sukūrė darbą ,,Do-ne-lai-tis! Klausykit, skamba, kaip varpas..“ Džiaugiamės Erlanda ir jos sukurtais darbais.

Olimpiados dalyvių pasveikinimas:

 

Erlandos namų darbas ,,Gamta puošia..“

 

 

Olimpiados metu sukurtas darbas ,,Do-ne-lai-tis! Klausykit, skamba, kaip varpas..“

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vasario 28 d. vyko Kėdainių rajono 2 – 4 klasių mokinių Dailaus rašto konkurso antrasis etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Kovo 1 d. vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė-2014“  televizijos koncerte  ansamblis „Auštaras“  atliko dainą iš grupės ,,Skylė” repertuaro „Kas gi paukštį nupraus“,  muzika R. Radzevičiaus, žodžiai A. Smilgevičiūtės.
Už šį šeštadienį pasirodžiusius  dalyvius galima balsuoti iki 2014-03-07 23:59 adresu www.dainudainele.lt
Vasario 11 dieną įvyko pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas.