Konkursai

Rajoninė 4 klasių matematikos olimpiada

Olimpiada vyko Kėdainiuose kovo 5 dieną. Tėja daug dirbo ir atsakingai  ruošėsi šiai olimpiadai. Nors nugalėtoja netapo, surinko nemažai taškų. O lengva tikrai nebuvo, nes tarp kelių dešimčių berniukų  buvo vos kelios mergaitės.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vasario 25 d. Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių techn...

Vasario 28 d. vyko Kėdainių rajono 2 – 4 klasių mokinių Dailaus rašto konkurso antrasis etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Kovo 1 d. vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė-2014“  televizijos koncerte  ansamblis „Auštaras“  atliko dainą iš grupės ,,Skylė” repertuaro „Kas gi paukštį nupraus“,  muzika R. Radzevičiaus, žodžiai A. Smilgevičiūtės.
Už šį šeštadienį pasirodžiusius  dalyvius galima balsuoti iki 2014-03-07 23:59 adresu www.dainudainele.lt