Konkursai

Sėkmė Dailaus rašto konkurse

Kiekvienos klasės moksleiviams buvo parinkti pagal turinį ir apimtį skirtingi tekstai. Nurašydami tekstą, pradinukai negalėjo braukyti, naudoti jokių korektūros priemonių.Todėl šis darbas pareikalavo ypatingų pastangų ir susikaupimo.
Pirmojo etapo, vykusio mūsų gimnazijoje, metu vertinimo komisija į rajoninį konkursą atrinko devynių pradinukų darbus: antrokų Daumanto Savaikaičio, Pijaus Macionio, Domo Gaižausko; trečiokių Ugnės Šaduikytės, Gretos Vazgytės, Kamilės Gelažiūtės; ketvirtokų Fausto Dailydos, Austėjos Laurinaitytės, Tėjos Savelytės.
Antrajame konkurso etape sėkmė lydėjo Ugnę Šaduikytę. Ji laimėjo I – ąją vietą tarp rajono trečiokų. Sveikiname Ugnę ir jos mokytoją Mariją Kaminskienę.
Mokytojos Benos Donauskienės mokinys antrokas Domantas Savaikaitis buvo nominuotas už savitą braižą.
Visi Josvainių gimnazijos Dailaus rašto konkurso nugalėtojai ir dalyviai bus apdovanoti Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos padėkos raštais.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 1 d. vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė-2014“  televizijos koncerte  ansamblis „Auštaras“  atliko dainą iš grupės ,,Skylė” repertuaro „Kas gi paukštį nupraus“,  muzika R. Radzevičiaus, žodžiai A. Smilgevičiūtės.
Už šį šeštadienį pasirodžiusius  dalyvius galima balsuoti iki 2014-03-07 23:59 adresu www.dainudainele.lt
Vasario 11 dieną įvyko pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas.

Olimpiadose dalyvauti naudinga ir įdomu.