Konkursai

Foto konkursas "Vandens ženklai"

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su mokyklos mokinių neformaliojo švietimo centru organizuoja šalies mokinių foto darbų  konkursą  ,,Vandens ženklai“. Pirmasis etapas, kuris buvo vykdomas savivaldybėse ir vaikai galėjo siųsti 1-3 nuotraukas, atitinkančias konkurso temą,   jau įvyko.  Jame dalyvavo  mūsų gimnazijos 1-os klasės mokinys Gabrielius Žvikas (mok. Ingrida Dilinskienė).  Savivaldybės suformuota penkių narių komisiją berniuko darbą įvertino kaip geriausią jo amžiaus grupėje ir nuotrauką išsiuntė į šalies konkursą.
Sveikiname Gabrielių bei linkime sėkmės  ir kitame etape!
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Rajoniniame lietuvių kalbos diktanto  konkurse "Raštingiausias pradinukas" Josvainių gimnazijos garbę gynė trys mokinės.

 

Rajoniniame pradinių klasių meninio skaitymo konkurse dalyvavo dvi Josvainių gimnazijos mokinės.
Taip vadinosi balandžio 5 dieną Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje vykęs rajoninis konkursas.