Padėkos

Spalio 4 dieną Josvainių gimnazija minėjo ypatingą dieną – TARPTAUTINĘ MOKYTOJŲ DIENĄ!

Birželio 20 dieną, gimnazijos aktų salėje vyko Metų simbolio įteikimo šventė. Pilnutėlėje salėje Josvainių gimnazijos administracija dėkojo mūsų bendruomenės šviesuliams.
2014 m. gruodžio 2 d. Akademijos gimnazijoje vyko rajono mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2002 m. g. ir jaunesnių berniukų, mergaičių kvadrato varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai tapo nugalėtojais

Padėka

Už nuoširdžią pagalbą kuriant miestelio šventę – Josvainių 630-ąjį  gimtadienį - dėkoju visiems,  dalyvavusiems visuotinėje švarinimo akcijoje, išgražinusiems  miestelio autobusų stotelę, rengusiems  teatralizuotą  ekskursiją ,,Prakalbink istoriją“, kovojusiems sportinėse varžybose, koncertavusiems,  dalyvavusiems šventinėje eisenoje ir visiems visiems savanoriams,  padėjusiems sukurti  šventinę nuotaiką.

Gimnazijos direktorius     Ramūnas Zigmantavičius

Gegužės 9 d. rajone vyko 8 klasių mokinių rusų kalbos ir chemijos olimpiados.