Padėkos

Lapkričio 14-oji diena sėkminga futbolistams

Mūsų gimnazijos futbolistai kasmet džiaugiasi patys ir mus džiugina pergalėmis.  Rajono mokinių Olimpinio festivalio vaikinų 5x5 mažojo futbolo varžybose šį kartą iškovota  III-oji vieta. Dėkojame futbolistų komandai: Regimantui ir  Žigimantui  Bubliauskams, Justinui Pukeliui, Arnui Vaišnorai , Matui Lukošiui, Mantui Dirdai, Jonui Grigui, Dangirui Paulikui ir juos varžyboms rengusiai kūno kultūros mokytojai Gitanai Jurgelevičienei.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Baigiantis rugsėjui gimnaziją pasiekė džiugi žinia – Kėdainių rajono moksleivių rudens kroso varžybose 2000 metrų bėgime 4G klasės mokinys Deividas Uzonvanne tapo prizininku, o 3G klasės mokinys Jonas Jačiunskis laimėjo garbingą ketvirtąją vietą. Dėkojame gimnazijos sprinteriams ir jų kūno kultūros mokytojui – Marijonui Lavrukėnui ir tikime, kad pavasario kroso varžybose savo pozicijų neužleisime.