Padėkos

Padėka 3 klasės komandai ,,Bitutės-saugutės“

Lapkričio 28 d. Kėdainių rajono policijos komisariate vyko rajoninis trečiokų konkursas „Būk saugus“. Mūsų gimnazijos komanda „Bitutės-saugutės“ šiame renginyje pasirodė puikiai. Pristatydami savo pieštus plakatus saugaus elgesio įvairiose situacijose tema, pradinukai parodė ir meninę programėlę, atliko viktorinos užduotis. 

Garbinga konkurso komisija moksleivių pastangas įvertino labai gerai ir komandą apdovanojo 2 vietos diplomu.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mūsų gimnazijos futbolistai kasmet džiaugiasi patys ir mus džiugina pergalėmis.  Rajono mokinių Olimpinio festivalio vaikinų 5x5 mažojo futbolo varžybose šį kartą iškovota  III-oji vieta. Dėkojame futbolistų komandai: Regimantui ir  Žigimantui  Bubliauskams, Justinui Pukeliui, Arnui Vaišnorai , Matui Lukošiui, Mantui Dirdai, Jonui Grigui, Dangirui Paulikui ir juos varžyboms rengusiai kūno kultūros mokytojai Gitanai Jurgelevičienei.
Baigiantis rugsėjui gimnaziją pasiekė džiugi žinia – Kėdainių rajono moksleivių rudens kroso varžybose 2000 metrų bėgime 4G klasės mokinys Deividas Uzonvanne tapo prizininku, o 3G klasės mokinys Jonas Jačiunskis laimėjo garbingą ketvirtąją vietą. Dėkojame gimnazijos sprinteriams ir jų kūno kultūros mokytojui – Marijonui Lavrukėnui ir tikime, kad pavasario kroso varžybose savo pozicijų neužleisime.