Padėkos

Gimnazijos futbolistai iškovojo I-ąją vietą zoninėse varžybose

futbolas.jpg

Zoninėse varžybose gimnazijai atstovavo šie mokiniai: Jonas Grigas 7akl., Dangiras Paulikas 7a kl., Mantas Dirda 7a kl., Andrius Patašius 7a kl., Matas Lukošius 5 kl., Arnas Vaišnora 5 kl., Justinas Pūkelis 5 kl., Žygimantas Bubliauskas 5 kl., Regimantas Bubliauskas 5 kl. Komandos nariai į varžybas vyko puikiai pasirengę ir  su tvirta nuostata - grįžti su I-ąja vieta. Džiugu, kad lūkesčiai neapvylė. Sėkmingų pergalių kitose varžybose!
 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 2013/2014 kvadrato tarpzoninių varžybų mergaičių komandoje žaidė 5-6  klasių mokinės: Emilija Brazinskaitė, Miglė Butkutė, Austėja Vaišnoraitė, Ingrida Vaitkutė, Samanta Vaičekauskaitė, Roberta Širvaitytė, Marija Stanaitytė, Vaida Špokaitė ir Justė Stankevičiūtė. Berniukų komandą atstovavo 5-6 klasių mokiniai: Regimantas ir Žygimantas Bubliauskai, Klaudijus Kišonas, Matas Lukošius, Justinas Pukelis, Arnas Vaišnora, Haroldas Paldavičius ir Mantas Rutkūnas. Abi komandos apdovanotos Ukmergės sporto centro III- osios vietos diplomais. Mergaičių ir berniukų komandas varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja Gitana Jurgelevičienė.

 

Šiais metais epistolinio rašinio konkurso dalyviai rašė laišką, kuriame turėjo atskleisti, kokią įtaką mūsų gyvenimui daro muzika.

Padėką už puikią meninę išraišką šiame konkurse gavo 8b klasės mokinė Vaiva Zacharevičiūtė. Dėkojame Vaivai ir ją rengusiai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Angelinai Vaičekauskienei.

 

  Knygų Kalėdoms pasibaigus  nuoširdus ačiū