Padėkos

Gimnazijos pirmūnai

Pasibaigus pusmečiui galima džiaugtis mokinių pasiekimais. Skelbiame geriausiai besimokančiųjų penketukus ir dešimtukus.

2014m susio 17d. gimnazijos berniukų futbolo komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Gitanos Jurgelevičienės,  dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2013/2014 m.m. sporto žaidynių berniukų (gim. 2000m. ir jaun.) futbolo 5x5 zoninėse varžybose. Komanda iškovojo I- ąją vietą.

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 2013/2014 kvadrato tarpzoninių varžybų mergaičių komandoje žaidė 5-6  klasių mokinės: Emilija Brazinskaitė, Miglė Butkutė, Austėja Vaišnoraitė, Ingrida Vaitkutė, Samanta Vaičekauskaitė, Roberta Širvaitytė, Marija Stanaitytė, Vaida Špokaitė ir Justė Stankevičiūtė. Berniukų komandą atstovavo 5-6 klasių mokiniai: Regimantas ir Žygimantas Bubliauskai, Klaudijus Kišonas, Matas Lukošius, Justinas Pukelis, Arnas Vaišnora, Haroldas Paldavičius ir Mantas Rutkūnas. Abi komandos apdovanotos Ukmergės sporto centro III- osios vietos diplomais. Mergaičių ir berniukų komandas varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja Gitana Jurgelevičienė.

Šiais metais epistolinio rašinio konkurso dalyviai rašė laišką, kuriame turėjo atskleisti, kokią įtaką mūsų gyvenimui daro muzika.

Padėką už puikią meninę išraišką šiame konkurse gavo 8b klasės mokinė Vaiva Zacharevičiūtė. Dėkojame Vaivai ir ją rengusiai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Angelinai Vaičekauskienei.