Padėkos

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Mūsų gimnazijai atstovavo šie, kūno kultūros mokytojos Gitanos Jurgelevičienės rengiami mokiniai: Emilija Brazinskaitė, Austėja Vaišnoraitė, Ingrida Vaitkutė, Samanta Vaičekauskaitė, Roberta Širvaitytė, Justina Povilauskaitė, Vaida Špokaitė, Miglė Butkutė, Goda Geidonaitė, Matas Lukošius, Arnas Vaišnora, Žygimantas Bubliauskas, Regimantas Bubliauskas, Klaudijus Kišonas, Mantas Rutkūnas, Haroldas Paldavičius, Justinas Pūkelis, Laurynas Arkadijevas.
Varžybose visos komandos kovojo iš visų jėgų, rezultatai skyrėsi vos keliomis sekundėmis. Azarto ir noro laimėti netrūko niekam. Mūsų komandai šį kartą nepavyko iškovoti prizinės vietos, bet kitais metais ji dar parodys, ką gali.


Grįžti į ankstenį



Kitos naujienos


Vasario 5d. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė  2014“ (zoninis etapas). Konkurse dalyvavo Jonavos, Molėtų, Ukmergės, Kaišiadorių ir Kėdainių savivaldybių jaunieji dainininkai. Iš šešių kėdainiečių kolektyvų ar solistų Lietuvos televizijoje atrinkti dalyvauti keturi. Tarp jų ir „Auštaras“ (vadovė  Aušra Giedrienė). Džiaugiamės kartu su auštariečiais šia sėkme ir linkime džiaugsmingo ruošimosi  respublikiniam, 40 – metį minėsiančiam jubiliejiniam  ,,Dainų dainelės“ konkursui. 

2014 m. vasario 7 d. Babtų sporto salėje vyko trečio pogrupio 2013 - 2014 m.m. IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 tarpzoninės varžybos. 
Sveikiname geriausiai besimokančius gimnazijos mokinius!