Padėkos

II - oji vieta tarpzonoje - puikus pasiekimas!

Varžybose dalyvavo keturios komandos: Kauno rajono - Babtų gimnazijos, Panevėžio rajono - Dembavos progimnazijos, Elektrėnų savivadybės - Kietaviškių pagrindinės mokyklos ir Josvainių gimnazijos berniukų komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Gitanos Jurgelevičienės. Po dviejų pergalių mūsų komanda dėl pirmos vietos kovojo su Babtų gimnazijos futbolistais. Šių varžybų laukė visi žiūrovai, susirinkę į sporto salę. Kova buvo atkakli. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 0:0, tačiau antrame kėlinyje fortūna šypsojosi priešininkų komandai. Josvainių gimnazijos berniukų futbolo komanda varžybose iškovojo II -ąją vietą. Varžybos ir pasirengimas joms pareikalavo daug energijos, fizinio darbo, tačiau įgyta dar daugiau patirties, kuri pravers kituose sporto turnyruose.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sveikiname geriausiai besimokančius gimnazijos mokinius!

2014m susio 17d. gimnazijos berniukų futbolo komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Gitanos Jurgelevičienės,  dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2013/2014 m.m. sporto žaidynių berniukų (gim. 2000m. ir jaun.) futbolo 5x5 zoninėse varžybose. Komanda iškovojo I- ąją vietą.

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 2013/2014 kvadrato tarpzoninių varžybų mergaičių komandoje žaidė 5-6  klasių mokinės: Emilija Brazinskaitė, Miglė Butkutė, Austėja Vaišnoraitė, Ingrida Vaitkutė, Samanta Vaičekauskaitė, Roberta Širvaitytė, Marija Stanaitytė, Vaida Špokaitė ir Justė Stankevičiūtė. Berniukų komandą atstovavo 5-6 klasių mokiniai: Regimantas ir Žygimantas Bubliauskai, Klaudijus Kišonas, Matas Lukošius, Justinas Pukelis, Arnas Vaišnora, Haroldas Paldavičius ir Mantas Rutkūnas. Abi komandos apdovanotos Ukmergės sporto centro III- osios vietos diplomais. Mergaičių ir berniukų komandas varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja Gitana Jurgelevičienė.