Padėkos

Padėka diktanto konkurso nugalėtojams

Antros klasės mokinys Pijus Macionis rajono diktanto konkurse užėmė II-ąją vietą, o ketvirtokė Tėja Savelytė -  III-osios vietos laimėtoja. Sveikiname mokinius ir dėkojame jų mokytojoms Benediktai Donauskienei ir Rūtai Šlikienei. 


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją - , dėkojame geriausiai besimokančių gimnazistų tėvams.

Vieniems patinka kalbos, kitiems gamtos mokslai, dar kitiems – matematika.
Kasmet gimnazijos mokiniai dalyvauja matematikos olimpiadoje. Šiais metais rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo 5 mokiniai: Emilija Brazinskaitė, Nedas Radimonas, Karolina Lekavičiūtė, Gedas Kambaras ir Vytautė Kišonaitė.  Emilijai pavyko surinkti  23 taškus iš 26. Kaip ir Nedas, Emilija aplenkė  12 kitų rajono mokinių. Iki prizinės vietos Nedui pritrūko vos 1 taško. Geriausiai sekėsi Gedui . Jis laimėjo III vietą tarp 8 klasių mokinių. Mokinius olimpiadai rengė mokytojai: Rima Saulėnienė, Zita Ališiūnienė ir Vitas Launikonis.

Smiginio varžybose taiklumo įgūdžiai vaikinų komandai padėjo iškovoti II – ąją vietą.