Padėkos

Padėka tėvams

plakatas

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vieniems patinka kalbos, kitiems gamtos mokslai, dar kitiems – matematika.
Kasmet gimnazijos mokiniai dalyvauja matematikos olimpiadoje. Šiais metais rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo 5 mokiniai: Emilija Brazinskaitė, Nedas Radimonas, Karolina Lekavičiūtė, Gedas Kambaras ir Vytautė Kišonaitė.  Emilijai pavyko surinkti  23 taškus iš 26. Kaip ir Nedas, Emilija aplenkė  12 kitų rajono mokinių. Iki prizinės vietos Nedui pritrūko vos 1 taško. Geriausiai sekėsi Gedui . Jis laimėjo III vietą tarp 8 klasių mokinių. Mokinius olimpiadai rengė mokytojai: Rima Saulėnienė, Zita Ališiūnienė ir Vitas Launikonis.

Smiginio varžybose taiklumo įgūdžiai vaikinų komandai padėjo iškovoti II – ąją vietą.

2014 m. vasario 13 d.  Akademijos gimnazijoje vyko rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos.