Padėkos

Taiklumo įgūdžius gimnazistai tikrinosi smiginio varžybose

Kovo 5 d. ,,Atžalyno'' gimnazijoje vyko 2013/2014 m. m. rajono mokinių Olimpinio festivalio smiginio varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Šį kartą varžybos sėkmingesnės buvo gimnaziją atstovavusiems vaikinams: Aurimui Bytautui, Karoliui Žukui, Algirdui Rukšėnui. Jie šiose varžybose užėmė II - ąją vietą. Merginų komandai atiteko IV - oji vieta. Dėkojame sportininkams už pastangas ir įdėtą darbą.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2014 m. vasario 13 d.  Akademijos gimnazijoje vyko rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos. 

Vasario 5d. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė  2014“ (zoninis etapas). Konkurse dalyvavo Jonavos, Molėtų, Ukmergės, Kaišiadorių ir Kėdainių savivaldybių jaunieji dainininkai. Iš šešių kėdainiečių kolektyvų ar solistų Lietuvos televizijoje atrinkti dalyvauti keturi. Tarp jų ir „Auštaras“ (vadovė  Aušra Giedrienė). Džiaugiamės kartu su auštariečiais šia sėkme ir linkime džiaugsmingo ruošimosi  respublikiniam, 40 – metį minėsiančiam jubiliejiniam  ,,Dainų dainelės“ konkursui. 

2014 m. vasario 7 d. Babtų sporto salėje vyko trečio pogrupio 2013 - 2014 m.m. IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 tarpzoninės varžybos.