Padėkos

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Konkursas vyko dviejose amžiaus grupėse: 1-2 klasių ir 3-4 klasių mokiniams. Skaitovai  deklamavo po vieną poezijos kūrinį arba prozos ištrauką, kurios trukmė neviršijo 3 minučių. Mūsų gimnazijos 1 klasės mokinė Viktorija Ščiukaitė 1-2 klasių mokinių amžiaus grupėje nugalėjo 15 varžovų ir iškovojo I-ąją vietą. 3-4 klasių mokinių amžiaus grupėje dalyvavo 23 skaitovai. Ketvirtokė Austėja Laurinaitytė jų tarpe laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname Viktoriją ir Austėją ir dėkojame jų mokytojoms Ingridai Dilinskienei ir Rūtai Šlikienei.

 

 

 

 

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Tarp raštingiausių rajono pradinukų -  ir mūsų gimnazijos mokiniai.
Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - Kovo 11-ąją - , dėkojame geriausiai besimokančių gimnazistų tėvams.

Vieniems patinka kalbos, kitiems gamtos mokslai, dar kitiems – matematika.
Kasmet gimnazijos mokiniai dalyvauja matematikos olimpiadoje. Šiais metais rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo 5 mokiniai: Emilija Brazinskaitė, Nedas Radimonas, Karolina Lekavičiūtė, Gedas Kambaras ir Vytautė Kišonaitė.  Emilijai pavyko surinkti  23 taškus iš 26. Kaip ir Nedas, Emilija aplenkė  12 kitų rajono mokinių. Iki prizinės vietos Nedui pritrūko vos 1 taško. Geriausiai sekėsi Gedui . Jis laimėjo III vietą tarp 8 klasių mokinių. Mokinius olimpiadai rengė mokytojai: Rima Saulėnienė, Zita Ališiūnienė ir Vitas Launikonis.