Padėkos

Fizikos olimpiada

Fizikos olimpiadoje Gedas  turėjo galimybę  atskleisti savo sugebėjimus atlikdamas 4 nelengvas užduotis, o jas įveikęs  ir įgijęs naujos  patirties, džiaugiasi gerais rezultatais. Olimpiadoje užėmė 4-ją vietą, jam skirtas pagyrimas. Dėkojame Gedui ir jo mokytojai Giedrei Paškevičienei. Fizika – tikrai  įdomus, eksperimentinis   fizikinių reiškinių,  fizikinių kūnų,  įvairių medžiagų  fizikinių savybių pažinimo kelias...
Įdomių ieškojimų ir atradimų visiems besidomintiems šiuo mokslu!

Internetiniame konkurse  „Olympis 2014“, mokytojų Astos Juchnevičienės ir Giedrės Paškevičienės paskatinti,  chemijos dalyko žinias tikrinosi 16 mokinių,o  fizikos dalyko – 5 mokiniai.

Gamtos mokslų, istorijos, lietuvių ir anglų kalbų mokytojai dėkoja visiems smalsiems ir aktyviems mokiniams,  dalyvavusiems Kengūros konkursuose.

Balandžio 8 dieną Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Su knyga per gyvenimą“.