Padėkos

Fizikos olimpiada

Fizikos olimpiadoje Gedas  turėjo galimybę  atskleisti savo sugebėjimus atlikdamas 4 nelengvas užduotis, o jas įveikęs  ir įgijęs naujos  patirties, džiaugiasi gerais rezultatais. Olimpiadoje užėmė 4-ją vietą, jam skirtas pagyrimas. Dėkojame Gedui ir jo mokytojai Giedrei Paškevičienei. Fizika – tikrai  įdomus, eksperimentinis   fizikinių reiškinių,  fizikinių kūnų,  įvairių medžiagų  fizikinių savybių pažinimo kelias...
Įdomių ieškojimų ir atradimų visiems besidomintiems šiuo mokslu!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Internetiniame konkurse  „Olympis 2014“, mokytojų Astos Juchnevičienės ir Giedrės Paškevičienės paskatinti,  chemijos dalyko žinias tikrinosi 16 mokinių,o  fizikos dalyko – 5 mokiniai.

Gamtos mokslų, istorijos, lietuvių ir anglų kalbų mokytojai dėkoja visiems smalsiems ir aktyviems mokiniams,  dalyvavusiems Kengūros konkursuose.

Balandžio 8 dieną Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Su knyga per gyvenimą“.