Padėkos

Matematikos kengūra

Matematikos kengūros konkurse geriausiai sekėsi Domui Gaižauskui. Jis rajono 2 klasių mokinių dešimtuke trečias.  Į dešimtuką pateko ir tos pačios klasės mokiniai Pijus Macionis ir Titas Kunevičius, 1 kl. mokinė Saulė Palaitytė,  6 kl. mokinys  Nedas Radimonas  ir  gimnazistas Gediminas Dikšaitis.
     Dėkojame mokinius rengusiems mokytojams  Benediktai Donauskienei, Ingridai Dilinskienei, Zitai Ališiūnienei, Rimai Saulėnienei ir konkurso koordinatorei mokytojai Albinai Mackevičienei.
     Susipažinti su konkurso rezultatais galima čia: http://www.kengura.lt/

Kornelija Maziliauskaitė –   I - osios vietos laimėtoja !

Rajono fizikos olimpiadoje, kartu su  14 kitų rajono mokyklų  mokinių, dalyvavo 8a klasės  mokinys Gedas Kambaras.

Internetiniame konkurse  „Olympis 2014“, mokytojų Astos Juchnevičienės ir Giedrės Paškevičienės paskatinti,  chemijos dalyko žinias tikrinosi 16 mokinių,o  fizikos dalyko – 5 mokiniai.