Padėkos

Piešinių konkursas Šv. Florijono dienai paminėti

Gegužės 4-ąją šalies ugniagesiai gelbėtojai mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Kasmet Kėdainių priešgaisrinė tarnyba organizuoja piešinių konkursą, skirtą  šiai dienai paminėti.  Šį kartą I-ji vieta šiame konkurse atiteko mūsų gimnazijos 6b klasės mokinei Kornelijai Maziliauskaitei. Kartu su mokytoja Albina Mackevičiene mokinė dalyvavo Šv. Juozapo bažnyčioje vykusioje šventėje. Kornelijai įteiktas  diplomas ir atminimo dovana.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Rajono fizikos olimpiadoje, kartu su  14 kitų rajono mokyklų  mokinių, dalyvavo 8a klasės  mokinys Gedas Kambaras.

Internetiniame konkurse  „Olympis 2014“, mokytojų Astos Juchnevičienės ir Giedrės Paškevičienės paskatinti,  chemijos dalyko žinias tikrinosi 16 mokinių,o  fizikos dalyko – 5 mokiniai.

Gamtos mokslų, istorijos, lietuvių ir anglų kalbų mokytojai dėkoja visiems smalsiems ir aktyviems mokiniams,  dalyvavusiems Kengūros konkursuose.