Padėkos

Josvainių gimnazistai tapo Kėdainių rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybų nugalėtojais

Kvadrato varžybose dalyvavo devynios mergaičių komandos ir aštuonios berniukų komandos. Mūsų mergaičių ir berniukų komandos iškovojo pirmąsias vietas. Josvainiškiai iškovojo teisę atstovauti Kėdainių rajoną zoninėse varžybose, kurios vyks 2015 m. sausio 10dieną. Josvainių gimnazijai atstovavo šie mokiniai: Laurynas Arkadijevas, Regimantas Bubliauskas, Matas Lukošius, Justinas Pūkelis, Nedas Medzevičius, Arnas Vaišnora, Laurynas Mačekūnas, Linas Samoška, Airidas Brigys, Emilija Brazinskaitė, Roberta Širvaitytė, Austėja Vaišnoraitė, Ingrida Vaitkutė, Kamilė Grabauskaitė, Gabija Lazarevičiūtė, Vesta Matkutė, Gabija Paulauskaitė ir Ugnė Skipariūtė.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


                      Už nuoširdžią pagalbą kuriant miestelio šventę – Josvainių 630-ąjį  gimtadienį - dėkoju visiems,  dalyvavusiems visuotinėje švarinimo akcijoje, išgražinusiems  miestelio autobusų stotelę, rengusiems  teatralizuotą  ekskursiją ,,Prakalbink istoriją“, kovojusiems sportinėse varžybose, koncertavusiems,  dalyvavusiems šventinėje eisenoje ir visiems visiems savanoriams,  padėjusiems sukurti  šventinę nuotaiką.

                                                                                                        Gimnazijos direktorius     Ramūnas Zigmantavičius

     Gegužės 9 d. rajone vyko 8 klasių mokinių rusų kalbos ir chemijos olimpiados.

Sveikiname Matematikos kengūros konkurso nugalėtojus!