Padėkos

Tavo sėkmės kelias – Tavo rankose!

Josvainių gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius, pradėjęs Metų simbolio įteikimo ceremoniją, pasidžiaugė pasiekimų gausa. 

2G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė ir jos mokytoja Virginija Šilkaitienė buvo apdovanotos už pasiekimus Lietuvos Technologijų olimpiadoje (III vieta).

Direktorius Metų simbolius įteikė kūno kultūros mokytojams Gitanai Jurgelevičienei ir Bronislavui Šimokaičiui, kurių ugdytiniai tapo respublikinių lengvosios atletikos keturkovės bei kvadrato varžybų prizininkais ir įvairiausių rungčių rajono, zonos ar tarpzoninių varžybų prizininkais.

Muzikos mokytoja Aušra Giedrienė su ugdytiniais buvo pagerbta už nenuilstančią muzikinę veiklą bei Lietuvos atstovavimą užsienyje.

Metų simbolis buvo įteiktas lietuvių kalbos mokytojai Laimai Juškauskaitei už septintoko Pijaus Macionio pasiekimus. Pijus tapo Lietuvos nacionalinio diktanto konkurso rajono etapo nugalėtoju.

O biologijos mokytojos Skaidrūnės Vyšniauskienės ugdytinės 1G klasės mokinės Rikantė Liukutė ir Vakarė Gabija Vasiliūtė tapo biologijos olimpiados prizininkėmis.
 
3G klasės mokinė Justė Stanevičiūtė dalyvavo LR Konstitucijos egzamino II etape.
Už įspūdingus laimėjimus buvo padėkota 3G klasės mokinei Kornelijai Maziliauskaitei. Pagerbtos ir Kornelijos mokytojos: lietuvių kalbos mokytoja Onutė Jačiunskienė ir dailės mokytoja Albina Mackevičienė.
 
Vėl buvo apdovanota Vaida Šilkaitytė ir jos klasiokas Viktoras Pacevičius už pasiekimus biologijos olimpiadoje. Mokinius ruošė mokytoja Virginija Šilkaitienė.
 
Kaip ir kasmet Rakickų šeima skyrė dvi premijas už geriausius matematikos pasiekimus, juos šiais metais gavo septintokas Pijus Macionis ir 2G mokinys Viktoras Pacevičius.
 
Renginio metu koncertavo Kėdainių Muzikos mokyklos jaunosios vokalistės, kurias ruošė mokytoja Neringa Prascevičienė.
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2014 m. gruodžio 2 d. Akademijos gimnazijoje vyko rajono mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2002 m. g. ir jaunesnių berniukų, mergaičių kvadrato varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai tapo nugalėtojais

                      Už nuoširdžią pagalbą kuriant miestelio šventę – Josvainių 630-ąjį  gimtadienį - dėkoju visiems,  dalyvavusiems visuotinėje švarinimo akcijoje, išgražinusiems  miestelio autobusų stotelę, rengusiems  teatralizuotą  ekskursiją ,,Prakalbink istoriją“, kovojusiems sportinėse varžybose, koncertavusiems,  dalyvavusiems šventinėje eisenoje ir visiems visiems savanoriams,  padėjusiems sukurti  šventinę nuotaiką.

                                                                                                        Gimnazijos direktorius     Ramūnas Zigmantavičius

     Gegužės 9 d. rajone vyko 8 klasių mokinių rusų kalbos ir chemijos olimpiados.