Padėkos

Ir dar viena ypatinga Mokytojų diena!

Visi esame labai dėkingi mokytojams už tai, kad Jie mus moko tapti geresniais, skatina tobulėti bei padeda įveikti mums kilusias bėdas. Tikimės, kad mokytojai šiandien tapo dar laimingesniais!

Dėkojame abiturientams, kad jie leido mūsų mylimiems mokytojams atsipūsti bent minutėlei ir pravedė pamokas! 

Sveikiname mūsų mylimus MOKYTOJUS su Mokytojų diena!

Josvainių gimnazijos Mokinių taryba

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Birželio 20 dieną, gimnazijos aktų salėje vyko Metų simbolio įteikimo šventė. Pilnutėlėje salėje Josvainių gimnazijos administracija dėkojo mūsų bendruomenės šviesuliams.
2014 m. gruodžio 2 d. Akademijos gimnazijoje vyko rajono mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2002 m. g. ir jaunesnių berniukų, mergaičių kvadrato varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai tapo nugalėtojais

                      Už nuoširdžią pagalbą kuriant miestelio šventę – Josvainių 630-ąjį  gimtadienį - dėkoju visiems,  dalyvavusiems visuotinėje švarinimo akcijoje, išgražinusiems  miestelio autobusų stotelę, rengusiems  teatralizuotą  ekskursiją ,,Prakalbink istoriją“, kovojusiems sportinėse varžybose, koncertavusiems,  dalyvavusiems šventinėje eisenoje ir visiems visiems savanoriams,  padėjusiems sukurti  šventinę nuotaiką.

                                                                                                        Gimnazijos direktorius     Ramūnas Zigmantavičius