Pasiekimai

Šių metų kovo 8 d. mūsų gimnazijos futbolo komanda atstovavo Kėdainių rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose, kuriose liko antri.

2019 m. vasario 15 d. Kauno rajono Garliavos sporto centre  vyko 2018-2019 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato berniukų ir mergaičių finalinės varžybos, kuriose abi mūsų komandos užėmė trečiąsias vietas.

Pasiekiamai Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Kėdainių rajono Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Josvainių gimnazijos 3 G klasės mokinė Kornelija Maziliauskaitė 11-12 klasių koncentre užėmė III vietą. Beje, ši gimnazistė III vietą užima jau trečią kartą. Džiaugdamiesi jos pasiekimais, linkime dalyvauti ir ketvirtą kartą!

Biologijos olimpiadoje jėgas išbandė Vakarė Gabija Vasiliūtė, Rikantė Liutkutė, Vaida Šilkaitytė ir Viktoras Pacevičius.

Josvainių gimnazijos sporto salėje sausio 18d. vyko LMŽ 2018-2019 m. m. kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų kvadrato tarpzoninės varžybos.