Pasiekimai

Išrinkti stipriausi gimnazijos 1G-4G klasių biologai.

Lapkričio 23 d. Josvainių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų gim. 2006 ir jaunesnių berniukų bei mergaičių zoninės varžybos, kurių nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos kvadrato komandos.

Lapkričio 21 d. Kėdainių sporto centre vyko Kėdainių rajono mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivių komanda. 2 G mokiniui L. Mačekūnui ir 3 G mokiniui V. Matarui savo svorio kategorijose pavyko iškovoti trečiąsias vietas.

Josvainių gimnazijos pradinių klasių mokinių kvadrato komanda labai sėkmingai pasirodė Kėdainių rajono Mokyklų žaidynių kvadrato varžybose. Pradinukai užėmę pirmąją vietą, iškovojo teisę atstovauti Kėdainių rajoną zoninėse varžybose

Josvainių gimnazistai sėkmingai dalyvavo Kėdainių rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose (gim. 2006 ir jaunesnių). Kėdainių miesto varžybose mūsų merginų ir vaikinų komandos užėmė antrąsias vietas. Tačiau mūsų mokiniai vėliau tapo Kėdainių kaimiškųjų bendrojo lavinimo mokyklų rajoninio etapo nugalėtojais. Pastarieji laimėjimai leidžia dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose.