Pasiekimai

Pasiekiamai Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Kėdainių rajono Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Josvainių gimnazijos 3 G klasės mokinė Kornelija Maziliauskaitė 11-12 klasių koncentre užėmė III vietą. Beje, ši gimnazistė III vietą užima jau trečią kartą. Džiaugdamiesi jos pasiekimais, linkime dalyvauti ir ketvirtą kartą!

Biologijos olimpiadoje jėgas išbandė Vakarė Gabija Vasiliūtė, Rikantė Liutkutė, Vaida Šilkaitytė ir Viktoras Pacevičius.

Josvainių gimnazijos sporto salėje sausio 18d. vyko LMŽ 2018-2019 m. m. kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų kvadrato tarpzoninės varžybos.

2019 m sausio 17 d. „Ryto“ progimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių šachmatų varžybos.

Sausio 10 d. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų krepšinio 3X3 tarpzoninės varžybos, kuriose Josvainių gimnazijos komanda atstovavo Kėdainių rajoną.