Pasiekimai

Josvainių gimnazijos bendruomenę nudžiugino pradinių klasių mokinių Lietuvių kalbos Kengūros 2019 rezultatai.
2019 m. balandžio 30 d. Kėdainiuose Gegučių parke vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo jaunesniųjų ir vyresniųjų moksleivių komandos. Geriau sekėsi jaunesniųjų mokinių komandai, kuri iškovojo 3 vietą.
Balandžio 16 d. Josvainių gimnazijos stadione vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos. Josvainių gimnazijos komanda iškovojo 2 vietą.
2019 m. balandžio 8 d. LSU "Aušros " progimnazijos baseine vyko Kėdainių rajono mokyklų žaidynių plaukimo varžybos, kuriose Josvainių gimnazijos berniukų komanda iškovojo 2 vietą, o mergaitės 3 vietą.

Šių metų kovo 8 d. mūsų gimnazijos futbolo komanda atstovavo Kėdainių rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose, kuriose liko antri.