Pasiekimai

Kvadrato komandų sėkmė zoninėse varžybose

Į mūsų gimnaziją atvyko mergaičių komanda iš Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos bei berniukų komanda iš to paties rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos. O berniukų ir mergaičių komandos iš Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos - daugiafunkcinio centro bei Panevėžio rajono Velžio gimnazijos.

Josvainių gimnazijos mergaičių ir berniukų kvadrato komandos nugalėjo visus savo priešininkus ir tokių būdu ne tik užėmė pirmąsias vietas, bet teisę siekti aukštesnių rezultatų tarpzoninėse varžybose.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 21 d. Kėdainių sporto centre vyko Kėdainių rajono mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivių komanda. 2 G mokiniui L. Mačekūnui ir 3 G mokiniui V. Matarui savo svorio kategorijose pavyko iškovoti trečiąsias vietas. 


Josvainių gimnazijos pradinių klasių mokinių kvadrato komanda labai sėkmingai pasirodė Kėdainių rajono Mokyklų žaidynių kvadrato varžybose. Pradinukai užėmę pirmąją vietą, iškovojo teisę atstovauti Kėdainių rajoną zoninėse varžybose 

Josvainių gimnazistai sėkmingai dalyvavo Kėdainių rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose (gim. 2006 ir jaunesnių). Kėdainių miesto varžybose mūsų merginų ir vaikinų komandos užėmė antrąsias vietas. Tačiau mūsų mokiniai vėliau tapo Kėdainių kaimiškųjų bendrojo lavinimo mokyklų rajoninio etapo nugalėtojais. Pastarieji laimėjimai leidžia dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose.