Pasiekimai

Berniukų krepšinio komanda tarpzoninėse varžybose iškovojo II vietą

Varžybose rungėsi komandos iš Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokyklos, Raseinių rajono Ilgižių mokyklos – daugiafunkcinio centro, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Josvainių gimnazijų. Mūsų komandą atstovavo A. Vaišnora, M. Lukošius,  S. Kudaba ir N. Albaitis. Josvainių gimnazijos berniukų krepšinio komanda patyrusi vieną pralaimėjimą iškovojo II vietą. Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai G. Jurgelevičienė ir B. Šimokaitis.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gruodžio 7 dieną Nacionalinis egzaminų centras organizavo Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą, kuriame dalyvavo aštuoniolika 8-2G klasių mokinių.


Gruodžio 17 d. Kėdainių sporto centre vyko  Kėdainių rajono mokyklų žaidynių berniukų ir mergaičių 3 X 3 krepšinio varžybos, kuriose labai sėkmingai pasirodė Josvainių gimnazijos komandos.


Išrinkti stipriausi gimnazijos 1G-4G klasių biologai.