Pasiekimai

Biologijos olimpiados pasiekimai

Sausio 18 d. Kėdainių Švietimo pagalbos tarnyboje susirinko rajono 1G-4G (9-12) klasių biologijos mokslu besidomintys mokiniai, kur vyko 52- oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Olimpiados dalyviams per tris valandas teko įveikti gana sudėtingas užduotis, reikalaujančias ne tik teorinių žinių, bet ir gebėjimo jas taikyti, loginio mąstymo.  III –ąja vieta džiaugiasi   1G klasės mokinės - Vakarė Gabija Vasiliūtė ir Rikantė Liutkutė ir 2G klasės mokiniai – Vaida Šilkaitytė ir Viktoras Pacevičius.   

 


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijos sporto salėje sausio 18d. vyko LMŽ 2018-2019 m. m. kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų kvadrato tarpzoninės varžybos.


2019 m sausio 17 d. „Ryto“ progimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių šachmatų varžybos.


Sausio 10 d. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų krepšinio 3X3 tarpzoninės varžybos, kuriose Josvainių gimnazijos komanda atstovavo Kėdainių rajoną.