Pasiekimai

Josvainių gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos pateko į kvadrato finalines varžybas

Mergaičių komanda žaidė su Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santaikos“, Ukmergės rajono Želvos gimnazijų komandomis ir pasiekusios pergales iškovojo pirmąją vietą.

Berniukų komanda žaidė su Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“, Kaišiadorių rajono Kruonio gimnazijų komandomis. Visos rungtynės buvo įtemptos, komandos demonstravo labai aukštą žaidimo lygį. Mūsų komanda demonstravusi puikų žaidimą, pasiekė dvi pergales ir iškovojo pirmą vietą.

Mergaičių ir berniukų komandos iškovojo teisę žaisti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato finalinėse varžybose. Mokinius paruošė kūno kultūros mokytojai G. Jurgelevičienė ir B. Šimokaitis.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2019 m sausio 17 d. „Ryto“ progimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių šachmatų varžybos.


Sausio 10 d. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų krepšinio 3X3 tarpzoninės varžybos, kuriose Josvainių gimnazijos komanda atstovavo Kėdainių rajoną.


Gruodžio 7 dieną Nacionalinis egzaminų centras organizavo Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą, kuriame dalyvavo aštuoniolika 8-2G klasių mokinių.