Pasiekimai

Šachmatų turnyro rezultatai

Šiame turnyre dalyvavo ir dvi Josvainių gimnazijos komandos. L. Dovidaitė, U. K. Motiejūnaitė, L. Juškys ir A. Vaitkus sudarė mažųjų šachmatų komandą, o L. Pukelis, N. Banaitis, K. Maziliauskaitė ir V. Pacevičius – vyresniųjų.

Mūsų gimnazijos mažųjų šachmatų komanda iškovojo trečią vietą, o vyresnieji ketvirtą vietą.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 10 d. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų krepšinio 3X3 tarpzoninės varžybos, kuriose Josvainių gimnazijos komanda atstovavo Kėdainių rajoną.


Gruodžio 7 dieną Nacionalinis egzaminų centras organizavo Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą, kuriame dalyvavo aštuoniolika 8-2G klasių mokinių.


Gruodžio 17 d. Kėdainių sporto centre vyko  Kėdainių rajono mokyklų žaidynių berniukų ir mergaičių 3 X 3 krepšinio varžybos, kuriose labai sėkmingai pasirodė Josvainių gimnazijos komandos.